sobota, 22 listopada 2008

Mötorizer

Mötorizer jest dwudziestym albumem studyjnym heavymetalowego angielskiego zespołu Motörhead. Płyta została wydana w Europie 1 września 2008 roku, a za produkcje odpowiadał Cameron Webb. Wydaniem krążka zajęła się wytwórnia Steamhammer/SPV.

Każdy fan Motörhead pamięta czasy, kiedy znane były takie hity jak "Ace Of Spades" czy "Eat The Rich", lecz przeszły one do przeszłości. Mimo to zespół, z ponad 30 letnią historią ponownie zachwyca. Na najnowszej płycie są piosenki, które również należy zakwalifikować do hitów, jak np. "Rock Out" i "Back On The Cahjin". Zadziwić może również wokalista, Lemmy, który pomimo 62 lat wspaniale trzyma się na scenie, a jego wokal jest pełen energii. Można go nazwać wręcz wzorem heavymetalowego wokalisty i basisty. W dalszym ciągu zachwyca również brzmienie gitary Phila Campbella.

Po prostu Motörhead pokazał młodym pokoleniom zespołów grających ciężką muzykę, iż nie wolno przekreślać starych zespołów, a wręcz powinno się czerpać z nich pomysły. Krążek zwyczajnie jest jedną z najlepszych płyt heavymetalowych tego roku.

Brak komentarzy: